| Dreacu a întrebat:

Cum reebotez pc-ul? Adica am windows xp cum il reinstalez si s-a sterg toti virusi si toate programele din el? Am >>>CD.Cum?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Mesajul Client: O eroare a avut loc pe server FirstClass. Vă rugăm să contactaţi administratorul şi să raporteze problema.
Un server de mesaje: eroare de server internă.
O eroare a avut loc pe serverul care împiedică această operaţiune de succes. Verificaţi jurnalul mesaj server pentru un raport de eroare mai specific.
Această eroare poate apărea, de asemenea, în timpul unui manual de sincronizare, dacă aţi definit o poarta de acces incorect. Verificaţi pentru a vedea dacă problema este rezolvată în următoarea sincronizare.

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Adica formatat, vezi aici:http://www.videotutorial.ro/? p=425

| Dreacu explică (pentru Sihastrul):

MS Ai funda de la mine daca imi raspunzi si la intrebarea asta happyTCP/IP CP reported error 1019 System could not allocate the required space in a registry log. E eroare la rds! ce sa fac?happy daca nu stii tot iti dau funda da daca stii spune-mi trg!

| Sihastrul a răspuns (pentru Dreacu):

Mesajul Client: O eroare a avut loc pe server FirstClass. Vă rugăm să contactaţi administratorul şi să raporteze problema.
Un server de mesaje: eroare de server internă.
O eroare a avut loc pe serverul care împiedică această operaţiune de succes. Verificaţi jurnalul mesaj server pentru un raport de eroare mai specific.
Această eroare poate apărea, de asemenea, în timpul unui manual de sincronizare, dacă aţi definit o poarta de acces incorect. Verificaţi pentru a vedea dacă problema este rezolvată în următoarea sincronizare.