| AmyAmanda a întrebat:

Cum sa fac sa imi cresc dmg pe Wartune? Adica sunt 33 dar lupt de parca as fi de 21...Cum il cresc?

8 răspunsuri:
| Said16 a răspuns:

Paii.
stii de gem uri banuiesc.
cu alea daca esti knight/archer pui gem uri de PATK pe iteme
daca esti mage pui gem uri MATK...
in + la astral iti iei cate unu cu MATK/PATK si HP.

| vipande11 a răspuns:

Bro trebuie sa iti iei dela astre Enhanced Will Destroyer. Cu aceasta astra nu mai ai critical dar iti da increased damege cu 5%-100% depinde de ce level il faci dar aceasta astra e bun numai pentru mage si knight pentru archer iti trebuie tot dela astre Enhanced Determination care iti da increased cretical damege cu 5%-100% bineinteles depinde de levelul astrei. Si iti recomand cele rare(adic galbene). Si ti-as mai recomanda sa iti GEM PATK/MATK pe toate apoi ce mai ramane loc sa iti pui HP sau PDEF/MDEF si bineinteles sa iti faci in GUILD la TOWER SKILL/GUILD SKILLS daca esti mage INTELLECT BOOST sau daca esti KNOGHT sau ARCHER sa iti faci POWER BOOST si de preferinta toate in afara de Intellect daca esti Knight/Archer si daca esti Mage toate in afara de Power. Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca mai ai intrebari sau vrei sa te ajut cu jocul cautama pe FB Pavel Andrei sau id meu de mess pavelandrei76. BAFTA

| vipande11 a răspuns:

Scuze de greseli laughing

| AmyAmanda explică:

Dau funda si vot!

| Marius_Dumitru_1995 a răspuns:

Sincer am un ARCHER lvl 30 batle ratind 10.000 nu donez dar l-am facut pe propria mea cale si guildu chiar e bun pentru skilluri

| Inessa_Inessa_1984 a răspuns:

Matk este numa pentru MAG iar Patk pentru ARCHERI si KNIGHT.La knight trebuie sa ai asa bonusurile dupa iteme:Strenght+20 etc, endurance+20 etc, block+20etc patk+20 etc, si armor+20 etc(numa bonusurile dupa iteme) la astru:block rosu, refined godess blessing mdef HP enhanced will destroyer pdef si patk la cal bagati pe Strenght, endurance si armor.pt ARCHERII:la bonusurile dupa iteme:Critik+20etc Block+20etc Patk+20 etc Strenght+20 etc si armor+20 etc la astru:Mdef,Patk,Critik, Pdef, Enhanced Determination, Refined Goddess Blessingiar la lvl mare puteti pune si Block, Hp. Pietreletonguedef Patk Critik si HP(cel putin lvl 6-7 sa fie piatra)la mont bagati pe Strenght endurance si armor.La Mag:bonusurile la iteme:Armor+20 etc Pdef+20 etc Mdef+20 etc Block+20 etc si Matk+20 etc la astru Matk Pdef Mdef Block Enhanced Will Destroyer(cu cat este mai mare in lvl cu atat atacu este mai bun)refined goddess blessing si HP daca va pica rosii cu atat mai bine, la mont:intellect armor stamina(endurance) sa luati de la guild skill tower toate alea la academy la fel luati in functie de caracterul pe care il aveti(va creste BR) aripile la lvl mare setul de 60-70 legendar

| bone10 a răspuns:

Sa iti pice echant deflection

| Marius_Dumitru_1995 a răspuns (pentru bone10):

Daca ai noroc poate iti pica disable critic destroyer and increased regular damage la asta te referi nu? laughing