| AnDee23 a întrebat:

Cum spuneam sunt un adult, as vrea si eu niste jocuri multyplayer pentru fica mea, se poate va rog frumos?

4 răspunsuri:
| InFeRnAL a răspuns:

Pai scuzati-ma daca sunteti adult., eu sunt expert in jocuri mmorpg / mmo... si sper sa detin un titlu in TPU in curand, va ajut cu cea mai mare placere, dar v-as ruga sa specificati anii fetitei dumneavoastra... pana atunci poftiti niste jocuri ( MMORPG Gratis ) :

1. A mystical Land
2. 9 Dragons
3. 4Story
4. Flyff ( Fly for Fun )
5. 9mm Online
6. Aion ( Recomand )
7. Aika
8. Black Prophecy
9. Bright Shadow
10. Champions Online ( Recomand )
11. City of Heroes
12. Brawl Busters ( Recomand )
13.Club Penguin ( Recomand )

La revedere!

| AnDee23 explică (pentru InFeRnAL):

17 ani

| InFeRnAL a răspuns (pentru AnDee23):

Pai....toate cele de sus se potrivesc in afara de ''Club Penguin'' si Flyffwinking

| InFeRnAL a răspuns (pentru AnDee23):

Funda? happy