| iustinboss a întrebat:

Cum vopsesc armele pe microVolts?

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Tre sa-ti cumperi arma permanenta care costa 18, 900 MP. Cand ti se umple bateria dai pe arma permanenta cumparata dsi dai upgrade. Incet, incet ti se vopseste rma la lvl 2 arma e mai albastra la lvl 3 e si mai albastra intelegi?
Uite de exemplu vrei sa-ti faci MG.Dai pe MG si dai Buy.Mai sus vei vedea cascrie 7 days 3h(de ex.)si e o sageata mai in jos si dai pe ultima varianta unde scrie Unlimited adica penttru totdeauna. Iti cumperi arma.cand ti se umple bateria dai pe arma si dai upgrade. gata asta-i tot acum da-mi funda? daca e mai cauta pe youtube