| GabrielPreda a întrebat:

Cum upgradez armele pe MicroVolts? Dau funda la cine zice in detalii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa ai armele cumparate permanent.
In al doile-a rand trebuie sa ai Energie de aia 1000/1000. dupa aia dai pe arma si dai unde scrie Upgrade ( arma sa fie in inventar si o sa scrie jos la descrierea ei pe acolo Energy Injection ceva de genu si iti arata acolo 0/500, 1000 cat iti cere. tu daca ai energie suficienta dai pe energy injection si dai pe sageata aia sa o bage in arma. dupa ce ai bagat energia necesara dai la UPGRADE si o sa iti ceara MP depinde la cate stele vrei sa o faci ai sansa sa iti Dea fail (adica nu iti reuseste, pierzi energie si MP si ramane la fel arma) sau sa iti reuseasca adica iti ia MP si energia si o face la urmatoarea stea. gradurile sunt: Verde deschis, verde inchis, albastru ff deschis, albastru putin inchis si albastru inchis de tot. aceste 5 sunt cu MP, acum daca vrei sa o faci portocalie, dupa aia galbena si ultima rosie iti cere energie si RT. acum sper sa ai noroc sa iti reuseasca si apropo un pont ca sa ai rata de reusita mai mare joaca ffmult cu arma aia inainte sa o upgradezi. acu sper ca ti-am fost defolos!
Funda plzz?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placerebig grin

2 răspunsuri:
| GabrielPreda explică:

Mersi mult chiar nu stia mcum s-o fac