| biwltyad a întrebat:

Daca cumpar un joc pe magazin play pe un cont de google al meu pe tableta, voi putea descarca si pe telefon de exemplu? Sau ar trebui sa platesc de fiecare data cand schimb dispozitivul de pe care ma joc? Gen platesc jocul pe tableta, il voi putea descarca si pe telefon daca am acelasi cont de google, nu?

Răspuns Câştigător
| kijary a răspuns:

Trebe sa ai contul de pe tableta si pe telefon, si nu trebuie sa platesti de mai multe ori

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Odata ce l-ai cumparat, ramane al tau forever, iar dupa orice device te-ai conecta cu contul de magazin play, poti descarca jocul gratis.