| NaturalLl a întrebat:

De exemplu pe Magazin Play este o aplicatie are costa 7.99 ron. Am cont de google, care este al meu cu datele mele sau nu. Daca o cumpar cum fac? Unde dau cei 7.99 ron? Cum platesc?

2 răspunsuri:
| Dario_Iordache_1999 a răspuns:

Iti propun sa descarci de pe 4sh.are d sau ap.toi de ( am pus asa ca nu am voie sa fac reclama la pagini de piratare)

| Dragos97Drg a răspuns:

Pai contul respectiv google trebuie sa aiba numarul unui card valabil de plata, daca are acest card google retrage banii in momentul in care tu ai achizitionat aplicatia.