| Vladutul a întrebat:

Daca cumpar world of warcraft warlords of draenor pe cd isi face upgreduri singur sau trebuie sa mai cumpar ceva pe parcurs

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ce rost are sa te apuci de wow cand acum iese alta expansiune, legion, dai prea multi bani pentru un joc expirat, mai bine te joci altceva.

| Vladutul explică (pentru EnvyU):

Te rog să-mi răspunzi la intrebare

| EnvyU a răspuns (pentru Vladutul):

Nici nu stiu daca exista pe cd, presupun ca tragi jocu de la ei si tu cumperi doar un cod care il bagi ca sa iti activezi contul de warlords of draenor. Apropo mai e un pic si iese si Legion, va trebui sa cumperi si legion.

| Vladutul explică (pentru EnvyU):

Mai exact când apare?

| EnvyU a răspuns (pentru Vladutul):

Pai deja sunt astia in beta, am vazut streameri care se jucau. Poti sa iei acum Chestul wow + draenor pentru 20 de euro, si poti sa dai pre-purchase la legion, 45 de euro, deci daca ai deja mists si alea, dai 60 de euro pentru draenor si legion. Plus alte 11 euro pe luna ca sa te joci, daca ai bani esti boier. Astia pe forum zic ca apare in mai 2016. Dar vezi ca oferta la wod 15 euro este doar pana pe 6 ianuarie.

| Vladutul explică (pentru EnvyU):

Le-am spus părinților ce vrei de Crăciun anul ăsta adică wod ce voiam să spun era dacă trebuie să dau bani lunar