| LowWw a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, daca imi cumpar "World of Warcraft Warlords of Draenor " o sa pot sa ma joc tot WOW-ul, adica mai trebuie sa cumper si altceva pe langa "Warlords of Draenor" ca sa il pot juca?

Am gasit asta: http://eu.battle.net/wow/en/shop/game-purchase/, dar totusi am zis sa intreb:)

Răspuns Câştigător
| HeRmeSs a răspuns:

Da. Ai nevoie de World of Warcraft (Eu zic sa iti iei Battlechest, de black friday la 20 lei, primesti toate expansiile in afara de Draenor+30 zile game time). https://eu.battle.net/......of-draenor
Doar atat. PS : La inregistrare noteaza tot ce scrii pentru ca daca iti uiti parola de ex. o sa ai nevoie de toate informatiile. Si nu baga sub nici 1 forma Authenticator pe cont. Bafta!

| LowWw explică (pentru HeRmeSs):

Imi dai link-ul de unde pot sa iau Battlechest asta happy nu ma prea descurc happy

| LowWw explică (pentru HeRmeSs):

Ok, mersi, am vazut ca la eMAG e stoc epuizat, o sa ma uit maine pe altex poate o sa il aibe in stoc.