| AvalohAlyn a întrebat:

Daca fac o salvare la Fifa, apoi dezinstalez jocul si il instalez iar peste ceva timp apoi copii salvarea inapoi in jocul nou instalat mai merge salvarea? Adica merge jucat de unde am ajuns in salvarea aceea dupa ce am reinstalat jocul? E valida acea salvare? Nu pierd salvarea?

Răspuns Câştigător
| Dumitrescu_Alexandru_1994 a răspuns:

Da, si eu am facut asta si merge. Funda?

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Da, este valida salvarea atata timp cat jocul este acelasi. Fiindca jocul se salveaza in "Documents" cum dai Start si acolo sus se afla salvarea jocului ramasa.