| AvalohAlyn a întrebat:

Functioneaza sau e valabila o salvare dupa ce dezinstalezi jocul si il instalezi din nou, punand salvarea la loc la jocul de abia instalat? La fifa adica. Funda

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Da, asa cum am mai spus, este valida salvarea atata timp cat jocul este acelasi. Cu instalarea de la "mama lui". Adica sa nu instalezi o instalare diferita dar cu acelasi joc fiindca poate sa nu cunoasca jocul, desi este acelasi sau sa ai norocul ca sa te intrebe ca apar modificari si daca vrei sa continui... Adica gaseste salvarea jocului, dar nu este tot acelasi mod de instalare. Asta daca ai jocul de pe internet.