| Bogdan_Bobo_1997_dohm a întrebat:

Daca folosesc Hacul mod pl pe metin2.ro si bag conturi de lv 30 la pescuit, ele vor lua ban 100 %.Dar intrebarea mea este daca iau ban pe un cont de pescuit,(fiecare cont pus la pescuit e pe adresse de email diferite)voi lua si pe celalalte conturi ale meu chiar daca nu am folosit hackul pe ele?
Sau prin sistem-u lor de la GF depisteaza toate conturile care au foosit hack si le baneaza pe toate?

3 răspunsuri:
| stefan350 a răspuns:

Le depisteaza pe toate de aceea la metin2 dupa ce l-ai instalat cand intri prima oara iti arata pagina aia cu anti-hack depisteaza orice cont cu hack pe loc deci te sfatuiesc mai bine nu-l folosi

| Bogdan_Bobo_1997_dohm explică (pentru stefan350):

Dar daca sterg dosarul hshield sau ceva din dosar sa sterg, mai depista cei de la GF? Alti au incercat si metoda asta dar, nu stiu daca au avut 100 % succes.

| stefan350 a răspuns (pentru Bogdan_Bobo_1997_dohm):

Daca stergi dosarul hs shield cand intri in joc din nou iti da ca se instaleaza