| LUC28 a întrebat:

Daca nu am placa video in PC nu imi merge samp?

6 răspunsuri:
| wowmentol a răspuns:

Nu nu iti merge nu merge niciun joc fara placa video

| Pufulete8682 a răspuns:

Daca nu ai placa video in PC, nu iti merge niciun joc.

| Seby52 a răspuns (pentru Pufulete8682):

Ba da iti merg! Eu nu am avut placa video si m-am putut juca Terrorist Takedown 3!

| JoshuaNNN a răspuns:

Ba da, iti merge.La fel cum a zis si awesome10, iti trebuie ultima versiune de directx (download gratuit pe site-ul lor, just google it).
De fapt, chiar si eu m-am mirat, gen "cum sa mearga fara placa video", dar m-am documentat si merg destul de multe jocuri fara.

| Seby52 a răspuns:

Da, deoarece nu trebuie neaparat sa ai placa video instalata. Trebuie sa ai doar DirectX cea mai noua versiune alaturi de Flash Playere! Sper ca te-am ajutat!

| Seby52 a răspuns (pentru Seby52):

Si iti trebuie si conectivitate la internet bineinteles!