| eduardooo a întrebat:

cat de buna este placa asta video? Ati Radeon x600/550 PC

Pentru jocuri?

Adica cat de bine merge Gta San Andreas SAMP, Counter-Strike 1.6!? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LeR3525 a răspuns:

Acea placa video este destul de slabuta, 256 mb si shader 2.0. E destul de veche, pentru acele jocuri da ar merge. La Counter-Strike sigur iti merge 99 FPS, dar la SAMP(Nu GTA SA) o sa-ti mearga cu 30-45 FPS. Incearca sa iti faci un PC mai nou, acea placa video este foarte slaba.

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Tocmai ai intrebat cat de bine merge un joc din 1998laughing?

| Jipa95 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

laughing

| eduardooo explică (pentru Jipa95):

Razi urat-o!

| eduardooo explică:

Si cam ce placa video ar fi destul de buna?