| PoiSoN_6490 a întrebat:

Dati-mi niste expemple de servere private metin2 PVP (daca se poate sa iti dea lvl 99 la inceput)dar nu neaparat. Important e sa fie PVP DAU FUNDA CU CEA MAI MARE PLACEREwinking

182 răspunsuri:
| RealLife a răspuns:

Uite aici e o lista lunga cu multe servere Metin: http://www.ultimateprivateservers.com/metin-2/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2gy.forumz.ro/ intra e cel mai tare metin pvp;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca light mt2 din prima lvl 90 sv PvP site 92. 114. 116. 37:8090

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Incearca Mt2 Light : http://92.114.116.37:8090/ funda? te da cu lv 90 si sunt toate armele! si de 92 si daca ai lv 90 poti purta arme de sura de ninja.si arme de lv 92 e tare te schimbi in sura ninaj saman king1 king2 costa doar 0 yang incearca-l il recomand si inca un lucru vreau sati zic cand imi primesc fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skymetin2

| gabygaby980 a răspuns:

Http://metin2gy.forumz.ro/ intra e cel mai tare metin pvp

| razvanboss99 a răspuns:

Nu stiu

| picolo_3148 a răspuns:

Pai...hammmer mt2 te duci la tiffani iti da lvl 93 apoi te duci iar la ea si apesi de mai multe ori te da lvl 127.tot ce vrei la magazin toate armele care exista tot legendare, epice poti sa iti faci skiluri P deodata tot la tiffani si grad cavaleressc...si e de PVP

| Prostyle_6199 a răspuns:

Raspunsul meu. e HammerMt2 e foarte tarewinking

| razor2000 a răspuns:

Hammer e urat... nu are arme mai mici de 99! si iti recomand light tongue

| freakdadisk a răspuns:

Metin2 LIGHT? cred ca trebuia sa se precizeze ca daca vrei sa ajungi tare pe server trebuie sa platesti in jur a 30 euro ceea ce e cam scandalos parerea mea + ca e plin de buguri

| yoyuly a răspuns:

Hammermt2

| cypryboosu a răspuns:

Candylongju

| JhonJHonJHONJHON a răspuns:

DA hammer:d

| JhonJHonJHONJHON a răspuns:

Light mt e parerea mea e super sv

| Xenon_1305 a răspuns:

Metin2 Light Este PFf are el itemee jmechere da l descide ff rar

| cypryboosu a răspuns (pentru Xenon_1305):

Asa e il deschide rar

| xFreshKidAdi a răspuns:

Iti rocomand http://metin.tdlgaming.com/alcolicii/?s=home.Dar numai pe srver Alcolicii:X numele meu este EuGenAdrian Funda?

| Cosmyyy96 a răspuns:

Www.epicalmt2.ro super tare PVP

| VladBossuletz a răspuns:

Nu juca Hammer e farza sunt numai redardati joca epical e frumos serverul

| Crystyan1998 a răspuns:

Server Status: Server online!
MC / IP:5.126.95.127

Rate:1000%
Experienta:1000%
Yang:1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: 1000%
Timp Online: pe saptamana de la 8-24 iar in weekenduri 24/24

Buguri Rezolvate: Nu am gasit!
Regat recomandat: Blue

Forum:http://kog.ro/forum/viewforum.php?f=1047
Site:http://5.126.95.127

Client & Luncher:recomand abesgaara v3.7 sau proxy

Retele Hamachi:Metin2KOG.1...10
Parola retele Hamachi: 123 sau fara :X

Video: nu inca
Poze: nu inca

Descriere:Server PVP, arme 2011 armuri 2011 cu gm de treaba
Va AsTePtAm!:X:X
Se da lv 127
Spuneti ca va adus LoLiPoP:)))

| mirciulica123 a răspuns:

Hammer mt2 pretenas.iti da lv 254 te duci la triffiny si ti da cal armat skill P grad Cavaleresc...are 100% demi human-->>tare impotriva semi-oamenilor 100%, pietre bonusuri, la shop ai toate armele si armurile care exista pe metin. uite site aici pretenasi ::: http://hammerm2.com/ sper sati mearga.si apropo OanyBonnita acest baiat a intrebat daca stim vreun mt2 pvp nu cate flotari si cate abdomene faci tu

| KosminRaul a răspuns:

Mane Cel Mai tare Metin2 e TDL gaming sunt 3 servere fun Lumea Maimutelor Si PvP sunt super tari toate 3 da eu joc pe Fun te astept sunt albastru cu Numele Kh0sMyN Go Go Go toti

Site : www.tdlgaming.com
Forum: www.tdlgaming.com/forum/
Server PVP ( Lumea maimutelor)

Ratele Noastre:
Experienta: 1000%
Yang: 1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: intre 60 - 100% (doar itemele epice au sansa de 50%)

Server FUn ( Alcolici )

Ratele Noastre:
Experienta: 1000%
Yang: 1000%
Obiecte: 1000%

Toate armele/armurile le gasiti in shop

Server PVM ( Somnambuli )

Se lucreaza in maxim 2 zile se da drumu

Timp Online:
Asa cum am precizat si mai sus serverul este Online 24/24, deoarece este un server hostat.
Recordul detinut este de 24 zile deschis (fara nici o intrerupere, restart sau mentenanta!)

Buguri Rezolvate:
Serverul TDLgaming ruleaza pe fisiere (personale) 2011 iar bug-urile sunt toate rezolvate.
In cazul aparitiilor erorilor sau bug-urilor exista echipa special dedicata pentru inlaturarea acestora si pedepsirea celor care au abuzat de ele atunci cand este cazul.

Regat recomandat:
Toate regatele. (Exista pergamentul cu ajutorul caruia va puteti muta in regatul dorit)

Client & Luncher:
Detinem un client UNIC si Personalizat 100% de catre echipa noastra.
Totodata este si cel mai sigur client in momentul de fata. (este dedicat, nu cu MC.txt)
Existenta Autopacherului face ca jucatorii nostri sa fie tot timpul actualizati cu tot ce este nou.

ce am scris mai sus adica descrierea le-am loat de pe metin2.3xforum.com

| Joker112 a răspuns:

Intrat pe cel mai tare sv pvp, e pe hamachi rate: BlackAngellMt2-1 pas 123 sait http://5.72.25.35/

| RoB3rT_2290 a răspuns:

Metin2 PvP te da lvl 127 GM prietenosi daca donezi 5 euro primesti GM SGM SGA SAU GA

| αlєxαηdєяυ a răspuns:

Si ma rog ce legatura are cu metinul straight face?

| Tudor_Dragos_1997 a răspuns:

Metin2 PvP e cel mai tare mt da nu imi mere sa ma conectez prima oara a mers si acum scrie nu te poti conecta si imi merge un pic ajutati-ma va rog sad

| georgeitoafa a răspuns:

Metin2 light e cel mai tare PVP.

| SpunemiVasilica a răspuns:

Auzi joacate Metin2 HotStyle
are ratele 3000 la totare mape noi si aici e siteul http://www.hotstylemt2.ro/
distractie placuta