| PoiSoN_6490 a întrebat:

Dati-mi niste expemple de servere private metin2 PVP (daca se poate sa iti dea lvl 99 la inceput)dar nu neaparat. Important e sa fie PVP DAU FUNDA CU CEA MAI MARE PLACEREwinking

182 răspunsuri:
| Gramada_Ionutzz_1990 a răspuns:

Salut daca vrei joaca Metin2Mage e cel mai tare faci lvl 250 intr-o zi faci 200kkk nu e gluma eu am facut Bafta la jucat!

| adrian9416 a răspuns (pentru αlєxαηdєяυ):

Nu are nici o leg cu metinul vrea sa spuna ca sa lasi jocurile pe calculator si sa iesi din casa

| ninel_2311 a răspuns:

Http://moonmt2.eu votezi zi de zi si iti da 2000 monede cu care ai ce cumpara

| YukiMrM a răspuns:

Http://metinX.eu - super server, rate 1500 *Yang, EXP si Items*, gm de treaba, 10 HARTI NOI, toate itemele in shop-uri (king-uri, epice, etc). Server PvP 90%, PvM 10% - Va asteptam cu drag pe toti -
IN 2 ORE AI LVL 250!

| FlorinFive a răspuns:

Pai...Eu ti-as recoamnda un server non-hamachi PVP in care max lvl este 127 la tifany te da lvl 90 si gm te face 127 iteme 2011 la shop no lag.http://www.b1ack-mt2.tk/
Funda?

| FlorinFive a răspuns:

Http://www.b1ack-mt2.tk/ Un server pvp fara hamachi daca nu iti merge in totdeauna va fi cineva care te va ajuta iteme 2011 si vor fii implementate si itemele noi 2012

| FlorinFive a răspuns:

Http://www.b1ack-mt2.tk/ Server de metin2 super tare non-stop iteme 2011.Iti da lvl 90 si GM iti da ce level doresti.

| Riefenstah a răspuns:

Metin2 Hammer este PvP iti da lvl 255winking

| stanionut1998 a răspuns:

EU sriam unu pvp 4yours cu lvl maxim 250 da trebuie sa cresti. mai e hamer mt2.
....si sunt multe da cautale si tu pe youtube.

| badmojo100 a răspuns:

Mt2 light
Mt2 mage
mt2 hammer
mt2 apollo
mt2 pvp ro

| MetinMaster a răspuns:

Paai pe hammer daca vr sa fii bun trebuie sa faci itm pentru caracteru tau daca ai itm nu-ti mai trebuie pv

| TooSexy a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu merge....nu ai nici de unde downloada

| TooSexy a răspuns (pentru picolo_3148):

Cred ca nu ai jucat hammer in viata ta.te da llv 254 te duci la un NPC si iti iei lvl GRAD, P ce vrei...si totul costa 1 yang...si u ai 2kkk

| TooSexy a răspuns:

Ce legatura are asta cu metinul?

| LeGaLiZzZe a răspuns:

Sallut;) iti dau eu un sv foarte tare Metin2TGA site:http://metin2tga.ro/ sv 1 pvm sv 2 pvp la pvp fara hamachi mergi in oras o gasesti pe Tiffany dai pe Bine ai venit si iti da lv 99 1kkk si mai mult cand ti se termina bani mergi si dai din nou pentru ca itemele sunt cam scumpe;)

| Raul100 a răspuns:

Poti juca Revomondial este suuper are la shop 2 kinguri unu de 50 si altul de 160
In plus faci iteme epice frt usor si arme suuper la shop. Faci bani suuper rep si nivel super repede crede-ma este super jocu. Nu te gandi la site nu ai nevoie de site il gasesti frt usor scrii pe goole: Revomodial mt2, FUNDA PLSS

| dudu09 a răspuns:

Http://metin2attcom.0fees.net/acasa.html Cel Mai Tare METIN (TOATE ARMELE SI ARMURILE LA SHOOP) +lvl 250

| Resurrection a răspuns:

MKMT2

http://mkmt2.pt/ este portughez dar are multe iteme noi si altele si non stop gasesti bataie in regatul albastru. HaveFun!

| zotank1999 a răspuns (pentru Chendea_Cary_1997):

Metinu asta e varza mi-am facut cont nici n-am intrat contul tau este banat motive :0

| emanuel222333444 a răspuns:

Asta o sa-ti placa metin2 european ii super fain de da lvl 44 cu itemefain la magazin de genul king, posedat, otel totu la 1 yang...restu mai vezi tu

| 50vladut50 a răspuns:

Iti recondam mt2 pvp gm mode, mt2 light, mt2 hammer, mt2 attcom asta-i pagina : http://metin2attcom.0fees.net/acasa.html. FUNDA! Pa!

| Jucarie_Puscarie_1922 a răspuns:

Http://stress-mt2.weebly.com/ asta e cel mai bun pvp no hamachi king orice

| pavelalingabriel a răspuns:

Cel mai bun e hammer are totu +9 si gratis incepi lv 254 si te cresti undeva 255
site de cont :
www.hammerm2.com/registrer.php
site de descarcare :
www.hammerm2.com/download.html

| SomeRandomDude a răspuns (pentru SpunemiVasilica):

Hotstyle e un server de n00bi eu am primit demote+mute+ minus grad ca am injurat e jegos metinu

| marihuana a răspuns (pentru LeGaLiZzZe):

Sallut am incercat sa intru 2 zile la rand si imi zice mentananta aprox 1 ora.Ce sa fac?

| marihuana a răspuns (pentru TooSexy):

Mie imi zice ca nu se poate conecta la server, ce sa fac? Te rog ajuta-ma.

| TooSexy a răspuns (pentru marihuana):

Uite site..http://www.hammerm2.com/

| dancors a răspuns (pentru picolo_3148):

Ba nu mai e asa ai tot la magazin si te da lv 254 si dupa te duci la tiffany si te fac maxim adica 255

| Stefan_Dutu_1996 a răspuns:

Incearca Metin2Apollo sau Metin2 GTH daca nu ti se pare misto astea doua incearca RoyalMondialMt2 asta e chiar cool. Fundita asta daca ti se pare bune! happy

| Samurah65 a răspuns (pentru Prostyle_6199):

Ii naspa rau hammer