| PoiSoN_6490 a întrebat:

Dati-mi niste expemple de servere private metin2 PVP (daca se poate sa iti dea lvl 99 la inceput)dar nu neaparat. Important e sa fie PVP DAU FUNDA CU CEA MAI MARE PLACEREwinking

182 răspunsuri:
| BitZzaa a răspuns:

Http://valceanmt2.no-ip.info/ e si pvp si pvm

| k1dcraZy a răspuns:

Osiris mt2 funny e super funda?

| xFreshKidAdi a răspuns:

DAca vrei LightMt2 uite aici site:lightmetin2.ro
Cresti pana la level 127 in V2!

| YeoWooW a răspuns:

Joaca Oriental Mt2 e super la inceput te da lvl 1 dar faci 99 foarte repede, banii ii faci repede(in v3 cade 80kk la un mercenar) si bonusurile acceptabile, arme legendare in shop si poti sa faci si upgrade la unele iteme

| ANDREIvaju95CS a răspuns:

Nu stiu da daca gasiti unu tare datimil si mie

| Bogdan200 a răspuns:

Www.moonmt2.net intri votezi si primesti 2000 monede pe zi si iti iei itm de pe site.

| Bogdan200 a răspuns:

Un metin bun www.moonmt2.net votezi zi de zi si primesti cate 2000 monede pe zi.

| TeodoraLikeMe a răspuns:

Epical nu e misto e de mult si nu mai e PVPwinking

| TeodoraLikeMe a răspuns (pentru Cosmyyy96):

Nu mai e PVP ala e vechi si naspatonguewinking

| skyllet2000 a răspuns:

Ba,cel mai super metin este metin2 tdl pe sv alcoolici sau lumea maimutelor, inca un metin fain este metin2 gth dar nu e numai pvp din pacate crying(( dar are evolutii la armuri de 48, 54 si dga, evolutii la arme si la celelalte iteme, incearcale pe amandoua, baftalaughing

| bogdanz04 a răspuns:

Uite aici cateva metine PVP: Lighmetin2:http://www.lightmetin2.ro Metin2 PVP: http://pvp-metin2.no-ip.info/ Metin2 TDL(este doar server alcolicii):http://www.metin.tdlgaming.com/alcolicii/ Funda?

| MihaiZn a răspuns:

Wa scrie pe youtube : metin2 united masacru... uitete acolo si cred ca o sa te razgandesti in privinta metinului care vrei sa il josi
si nu uita daca iti place : Like, Subscribe, share, Favorite

| Teolic a răspuns:

Daca vrei alege Mt2-light sau hammer-mt2 hammer e 24/24 :da lvl 250

| mTzZz a răspuns:

Mt2Hamer lvl 255 direct la bagazine gasesti tot ce vrei Mt2Apoolo te duci la o femeie sa te faca lvl mmax gasesti de toate Funda

| Dani123456Da a răspuns:

Metin2 Kratoss Este cel MAI TARE SERVER PVP, SI ESTE ON, ESTE SERVER MAI NOU!
MC / IP: kratosserver.zapto.org
Site: http://kratosserver.zapto.org/

Serverul merge 100% Si este on intre 9 si 12-1 noaptea!

| Dani123456Da a răspuns:

Metin2 Kratoss Este cel MAI TARE SERVER PVP, SI ESTE ON, ESTE SERVER MAI NOU!
MC / IP: kratosserver.zapto.org
Site: http://kratosserver.zapto.org/

Serverul merge 100% Si este on intre 9 si 12-1 noaptea!
Multumim!

| TheExpert01 a răspuns:

Cel mai bun e hammeru tot la magazin te da lvl max 255 tot +9 la magazin 999.999.999 yang la magazin totu e 1 yang sau 0 yang e super tare. http://www.hammerm2.com/

| vcatalin25 a răspuns:

Tdl mt2 mt2 pvp gm mode silent mt2 funda?

| ANDREIvaju95CS a răspuns:

Ma da am o intrebare plzzz dati-mi un sv de metin bun da raspundeti la intrebarea asta! cine imi da un mt2 pvp foarte tare da nu hammer sau linght

| edi44 a răspuns:

Dati-mi si mie exemple de servere metin2 pvp cu mc (daca se poate sa aiba lvl 127 la incepit)dar nu neaparat dau 2 funde happywinking

| Chendea_Cary_1997 a răspuns:

Pai..Incearca si tu TDL.Eu nu am incercat.Am vz un video si e chiar super.In Hammer o sa ai lag.Am jucat.Sh Light am jucat si e plin de infectati...Asa ca incearca sa le eviti. Sper ca am ajutat. happy

| Constantin_Iulian_1995 a răspuns:

Metin2xpub e cel mai atre de la lv 127 si cersti meserie in v2 armuri legendare arme epicele si legendare e un joc doar de distrcitewinking plzz funda

| SmokeHD a răspuns:

Va salut pe totibig grin....am eu cateva server sper sa-ti placa, iti dau doar numele:Valmondial metin2, MageMt2, Lunarisonline, metin2rospeed.ro,orientalmt2,Epicmt2,hammermt2, as da si svr meu dar din pacate s-a inchissad distractie placutatongue

| rarybv97 a răspuns:

Hmm..eu zic ca TDL meritawinking acum caut si eu cv mai fain asa dar sunt lenesh rau sh n-am chef sa cresclaughing) sau daca vrei cv mai frumos e UNITED..sh acolo e fain happy faci cam greu dar merita

| Pitzipoancelor_Interzis_1992 a răspuns:

Www.Metin2NewEra.ro este serverul meu, server dedicat deschis astazi :)

| DanielCelCeRspCorect a răspuns:

Joaca mt2 ioneys e un server pvp si pvm cu toate armele si armurile cu piatra curcubeu, pietre +9 si vreo 5 mape noi

| DanielCelCeRspCorect a răspuns:

Jucati mt2 yoneis este un sv pvp si pvm cu pietre de toate felurile+9, cu piatra curcubeu si cu toate amele si armurile noi.Intra si vezi.

| Pici'ü_Claudiu_1997 a răspuns:

Un server bun pvp unde poti sa joci calumea. fara fel si fel de modati este PVP-Metin2 site este www.pvp-metin2.no-ip.info/ Funda?:D

| Robert_Covaci_1997 a răspuns:

Dracu apr nici unu dintre astea nu-s pvp apr toate is pvmstraight face
tdl si hammar ces pvp astea lalte