| cosmin123bos a întrebat:

Dati-mi niste servere de sa:mp romanesti dar sa fie cat de cat populate. funda:X

628 răspunsuri:
| BlueSquare a răspuns:

HostName: BLOWN RPG|In curand se va adauga Panel [0.3z]
Address: rpg.blown.ro:7777
Players: 119 / 200
Ping: 17
Mode: BLoWn|RPG v8.0[BETA]
Map: San Andreas

| vasi22 a răspuns:

Vesti bune pentru tine : Ecila RPG Recruteaza staff chiar in aceste momente cautam 5 admini capabili sa lucreze cu alti si sa fie foarte rabdatori. Dar avem standarde in cativa pasi simpli:
1.Trebuie sa dati like la pagina de FB : https://www.facebook.com/pages/EcilaRo_Official/274355136082933
2. Sa dati in cronologie mesaj cu gata
3. Sa aduceti playeri (minim 2)
4. Sa faceti reclama pe alte forumuri, servere, comunitati etc pe orice puteti. sa faceti screenshot sau sa dati link-ul cu reclama prin mess la agache.vasi@yahoo.com, zeus_pro@yahoo.com
Sau Skipe : vasi.agache
Va asteptam cu nerabdare!;))
P.S Trebuie minim 20 reclame pe saptamana
P.S 2 Imi place poza ta :))

| bogdan19977 a răspuns:

HostName: [WIPE]SAMP.CVL.RO: Connecting to Virtual Life!
Address: samp.cvl.ro:7777
Players: x / 100
Ping: 15
Mode: Godfather © CVL.Ro
Map: San Andreas

| bogdan19977 a răspuns:

HostName: RPG.ZET-GAMES.RO || RolePlay GAME
Address: 89.33.242.14:7777
Players: 6 / 90
Ping: 20
Mode: RPG ZET v1
Map: San Andreas

| noone3239 a răspuns:

81.196.104.146:7777 e fainut

| berty13 a răspuns:

HostName: Romania ExTr3m3 Stunt[0.3a]OFFICIAL
Address: 89.46.222.155:7777
Players: X / 75
Ping: 20
Mode: Romania.:ExTr3m3.:Stunt
Map: Hai pe server
CINE INTRA PIMESTE VIP LEVEL MAXIM GRATIS! CINE POPULEAZA SERVERUL PRIMESTE ADMIN!

| nrazvan38 a răspuns:

| LuCy21 a răspuns:

HostName: Respect-Game: O noua viata!
Address: respect-game.ddns.net:7777
Players: 21 / 100
Ping: 17
Mode: RG:RPG v1.3.4
Map: RG City

| LuCy21 a răspuns:

HostName: [0.3.7]Respect-Game: O noua viata!
Address: r-game.samp.ro:7777
Players: 12 / 45
Ping: 19
Mode: RG:RPG v1.4.1
Language: Romana

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

HostName: Reality-Game - La 5 playeri adusi ADMIN!
Address: 178.157.85.14:7777
Players: 8 / 25
Ping: 27
Mode: RG:RPG v2.0.0
Map: San Andreas
CEl mai tare server...Iti pui caine de baza la casa alarma, Poti juca Fotball, Bowling, Bascket cu prieteni. Avem cluburi unde poti iesi cu prieteni la o bere! ..Va Asteptam!

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

HostName: Reality-Game - TE DISTREZI CUM VREI!
Address: 178.157.85.14:7777
Players: 13 / 50
Ping: 24
Mode: HD:RPG v4.7
Map: Los Santos

Nu vei regreta ziua cand vei veni pe Reality-Game. Te astept sa te uimesti de super serveru nostru.

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

RolePlay Adevarat STAFF de teaba si intelegator!

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

Uite aici boss, vei fi uimit de acest SERVER plin de surprize!

Connect: 93.119.30.81:7777

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

HostName: Raptors RPG - Deschidere Officiala!
Address: 93.119.30.150:7777
Players: 46 / 50
Ping: 29
Mode: RT:RPG v0.2
Map: San Andreas

Factions
>Police Department
>Federal Bureau of Investigations
>National Guard
>Paramedic Department
>Taxi
>School Instructor
>Hitman
>News Reporter
>Tow Car Company
>Grove Street
>Ballas Family
>Romanian Mafia
>Insomnia Racing Club
>Arabian Mafia
>NightShifters Club

Alte Informati!
*Fiecare jucator poate detine 2 masini un biz si o casa(poate detine 4 masini daca are cont premium).
*Poti intra intr-o factiune incepand cu level 2.
*Staff serios, care ofera suport oricarui player incepator sau celui ce nu cunoaste server-ul.
*Zona speciala de war pentru mafii.
*Gasiti 2 feluri de /jobs 1.Cu plata la secunda 2.Cu plata la sfarsit-ul unui CheckPoint(punctu rosu)
*Oricine poate sa cumpere o masina incepand cu level 3 de la DelerShip
*Nu stii unde este o locatie? stai linistit o gasesti scriind /gps si selectezi optiunea dorita.
*Cu putin noroc odata intrat in jail dispuneti de avocat si va poate elibera, bineinteles daca platiti o suma de bani.
*LSPD, NG, F.B.I sunt aproape de cetateni pentru o viata linistita si fara infractiuni
*Informatii suplimentare pe server
*Multe altele va las pe voi sa le descoperiti.

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

Ce-l mai tare pe care l-am vazut in lumea samp-ului este: 93.119.26.90:7777 rRAptor RPG

| snok1435 a răspuns:

Adaugati Serverul aici http://sampromania.gettalk.net de samp metin2 counter-strike sau forum blog pune pe http://sampromania.gettalk.net

| snok1435 a răspuns:

Adaugati Serverul pe http://sampromania.gettalk.net

| Andrei2121 a răspuns:

Serverul are multe atributiuni ce nu o sa le gaisiti pe multe servere cum ar fi:
-System de case
-System Dealership
-System War

Factiuni
Politia Romana
SRI
Armata Romana
Speed Taxi
School Instructors
Need For Speed
Hitman Agency
Clanul Corsicanu
Clanul Pastrama
Clanul Dry-Cooker
Clanul Capone
Clanul Sadoveanu
Clanul Duduianu
Smurd
News Reporters
Primaria

HostName: Master-Gaming RP
Address: 176.223.171.25:7777
Players: x/ 50
Ping: x
Mode: MG:RP v4.6
Map: Los Santos

Pentru contact adaugati id-ul de messenger:mastergame21@yahoo.com Serverul nu este inca hostat daca strang mai mult de 20 de playeri activi hostez sa nu dau bani degeaba nu altceva, pentru a incerca serverul, adaugati adresa de messenger si vorbiti cu mine si voi deschide serverul Fondator:Andrei21

| nimrod31 a răspuns:

HostName: SA-MP 0.3 Server Oferim Grade Admin Owner! Cautam
Address: 176.31.103.65:9360
Players: x / 30
Ping: 49
Mode: RPG-RoYaL
Map: LS-LV-SF

| Satyr666 a răspuns:

HostName: SAMP-RP Community | Client: 0.3e
Address: 93.119.26.248:7777
Players: xx / 50
Ping: 29
Mode: Role Play
Map: Romania

| Duuuuudeee a răspuns:

Fostul RSE s-a redeschis :
HostName: Romania Stunt Empire | V.i.P Free! /Buyvip
Address: 94.176.163.103:7777
Players: XX / 60
Ping: 4
Mode: Romanian Server (RO/ENG)
Map: Stunt, DM, RP, Race, FreeRoam

| Cipri112 a răspuns:

Gta.pronion.ro sau 93.119.26.207:7777 - Este un sv RPG cu playeri intre 170-200 pe zi... Site. http://www.pronion.ro/......wforum.php Funda pls?:D

| Gabriel_Kosmyn_1999 a răspuns:

HostName: Ultra GANG War [0.3x][ENG]
Address: 95.76.243.143:7777
Players: x / 100
Ping: 43
Mode: Xtreme War TDM ( cel mai nou mod de samp)
Map: San Andreas

| Gabriel_Kosmyn_1999 a răspuns:

HostName: Pub-Games Rpg Server [0.3x]!
Address: 89.33.242.212:7777
Players: xx / 50
Ping: 14
Mode: Pub-Games RPG
Map: San Andreas

Server sa-mp 0.3x Nou deschis!
Primesti o masina la inceput si 250k

| re1111 a răspuns:

HostName: Samp.ExtensiveGen.Com
Address: 93.119.30.49:7777
Players: * / 50
Ping: 20
Mode: RPG
Map: Ls LV SF
Avand in Vedere Ca este un server deschis de ceva timp, detinem un staff serios si care stie sa se ocupe si sa se comporte civilizat si sa respecte
Acesta este un server cu mod RolePlay :

- Iti poti cumpara o casa;
- Iti poti cumpara masini;
-Iti poti cumpara o afacere pentru ati face bani mai usor;
- Puteti sa va cumarati si arme pentru propria siguranta.

| razvyyra a răspuns:

• SAMP.SPECIAL-GAMING.COM » Deschiderea: Vineri 20:30! •
• IP SERVER: 188.214.58.64:7777 •
~ Level 3 » /v create [ o maşina gratis la alegere ( NRG; Sultan; Infernus; etc. );
~ Level 5 » /armagratis [ o armă infinită la alegere ( Tec9; Uzzi; M4; Deagle; etc. );
• Avem sistem de DONATE POINTS. [ 25DP = 1e; 50DP = 2e; s.a.m.d ] •
• Preturi foarte mici la donatii [ /sgshop ] •
• 30 Tikki ascunse pe toata mapa; tikki ofera rp; bani; coins; etc. [ /checkach - pentru a vedea cate tikki ai ] •
• Primii 3 care ajung la level 10 vor primii recompense; mai exact donate points + bani •
• Forum-ul nostru: http://www.special-gaming.com
- Suntem in cautare de moderatori cu experienta; care se tin de treaba;
~ Acceptam servere de orice tip [ cs; ts; minecraft; etc. ];
~ Tema este una random, lucram la o tema neagra pe placul tuturor.

Vă aşteptăm în număr cât mai mare la deschiderea server-ului. Până atunci, vă aşteptăm pe forum cu un cont.
Dă şi tu mass-ul acesta pe skype/mess/facebook; pentru a afla si prietenii tai de comunitatea noastră.

| virusacheonline a răspuns:

| Leo28 a răspuns:

S A M P. B E S T - G A M I N G. R O - GO GO GO!