| nicudare a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri mai misto care sa mearga pe un pc nici chiar prost dar nici chiar bun... Funda!(nu vreau minecraft, counter strike, need for speed, metin, fifa si gta ca le am)

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Depinde ce pc ai, mai ales ce placa video folosesti. Dar poti incerca urmatoarele jocuri.
FPS shooter: Quake 2/3/4, Half Life 1, Unreal Tournament (UT99), Unreal Tournament 2004, Half-Life 2, Unreal 1/2, Serious Sam 1, Max Payne 1/2, GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, Cstrike 1.6, Call of Duty 1/2, Call of Duty 1 United Offensive (expansion), Medal of Honor Allied Assault, Soldier of Fortune 1/2, Delta Force 1/2/3, Battlefield 2, Blood 2, Aliens vs Predator 2, Return to Castle Wolfenstein, Postal 2, Operation Flashpoint - Cold War Crisis, Contract Jack

horror: Silent Hill 2/3/4, Resident Evil 4, Doom 3, Doom 3 Resurection of Evil, Clive Barker's Undying, F.E.A.R., Penumbra Black Plague, House of the Dead 3, The Suffering

Stealth - Thief The Dark Project, Thief Gold, Thief 2 The Metal Age, Hitman 1/2/3, Splinter Cell 1/2 (Pandora Tomorow) Splinter Cell Chaos Theory, Sniper Elite, Chronicles of Riddick

Racing: NFS Hot Pursuit 2, NFS Most Wanted, NFS Carbon, Crashday, Flatout 1/2, Euro Truck Simulator, Bus Simulator

3 răspunsuri:
| alexjucu a răspuns:

As spune Team fortress2 care il gasesti pe steam gratuit
S-au daca iti place strategia sau cv de genul as zice leaguoflegends
Si daca it plac shootere
As zice call of duty 4
S-au daca ai vrea call of duty black ops tiar trebui aceasta placa video ca sa mearga tonguelaca video Asus Radeon HD6670 1GB DDR5 128-bit
Funda?

| nicudare explică (pentru alexjucu):

Am avut tf2 si lol si nu imi plac
de cod4 am auzit
mai astept cateva rasp si vad cui ii dau funda oke?

| telefoane112 a răspuns:

Dupa mine chiar daca ai dat deja funda acum 3 ani :)))))) eu iti zic un joc foarte tare daca ai un calculator mai bun ar merge Wolfenstein The New Order e cel mai tare joc si nu cere cine stie ce, cerine (dar procesorul trebuie bun) procesor : Intel Core i7-930 or AMD Phenom II X6 1090T RAM: 4 GB placa video : Nvidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 6850 1 GB ( 2 GB for Vista) si spatiu iti trebuie cam mult : 40 GB convinge-te :http://www.game-debate.com/....../index.php si de unde sa-l downlaodezi: https://kickass.to/wolfenstein-the-new-order-reloaded-t9131738.html si un joc foarte Horror care te sperie si te marchiaza pe viata : Five Night At Freddy's 2 procesor: Pentium 4 2. 0GHz RAM: 2 GB ( 3 GB for Vista) placa video 512 MB, Spatiu liber: 250 MB iar linkuk de downloadare : https://kickass.to/......55521.html