| raduqu a întrebat:

Dati-mi un metin 2 misto care sa mearga la windous xp si in care sa poti avea cal armat si in care sa cresti repede (mai repede ca pe tim sau pe ro)

5 răspunsuri:
| TheDubstepMan a răspuns:

Metin2 Mage faci level extrem de repede de la 100 pana la 100 faci repede fata de alte metine.

| raduqu explică (pentru TheDubstepMan):

E serverul inchis

| єχcєєℓ a răspuns:

Epical Mt2.Iti da lv 3 si pana la lv 30 faci in map1 113kk(atat am facut eu)Si mai departe pana pe la 85 faci cam 700-800kk.Cresti super repede.Iti cumperi g-uri.Etc.Calul il cumperi de la gradjar(2kk pe lv)De ex pentru cal ninvel 1 costa 2 kk pentru lv 2 inca 2kk si tot asa pana la militar! Itm de 65-70 la magazine etc.Intrii pe site si alegi ce svr joci. pvm sau pvp.Serverul pe care ti l-am descris este pvp! Bfthappy

| KanekKi a răspuns:

Metin 2 earth nu este nici prea greu nici prea usor

| roberteduard a răspuns:

Mt2 modial am cont de 127 ninja si iteme si bratara care e 700kk 800kk daca vrei contul da messeaj negociam pe mess