| XTreme00 a întrebat:

Dati-mi va rog niste jocuri gen Metin2, 4story.

8 răspunsuri:
| Rootkit a răspuns:

PvP Mt2..Mangano mt2 astea is metine pvp + gm mode
PS:Mangano se va deschide in curand 2013 - 2014 e foarte fun

| SaseUnuNoua a răspuns:

Ceva gen Metin sau 4Story hmm... Eu ma joc League of Legends dar nu prea seamana dar e misto... Eu iti recomand sa te lasi de Metin mai ales daca joci Ro ca niciodata GM nu sunt drepti. Eu am avut la banuri pe fapt ca am folosit hack sau ca am injurat. Si n-am folosit hack si de injurat. na toata lumea injura pe metin. De ce fix pe mine? si 4Story e cam plictisitor mai ales ca dati cu magiile zici ca dai cu incetinitoru. La League of Legends mie imi place nu stiu nu iti recomand neaparat sa te joci. Dar eu iti recomandat sa nu joci Metin2 sau 4Story.

| XTreme00 explică (pentru SaseUnuNoua):

Ce?! Tu crezi ca joc Ro? Frate oricine stie de ce sunt in stare Gm de pe Ro...

| Spik3Ast3m a răspuns:

Mu online big grin

| Basakot a răspuns:

World of Warcraft, Runes of Magic, League of Legends, Aion, Perfect World, Blade & Soul, Dragon Soul, Lineage Eternal, cam atat. Bafta happy

| XTreme00 explică (pentru Basakot):

Le incerc si vedem.

| Dan_Danutz_1998 a răspuns:

Metin 2 STEEL
Metin 2 GX
Metin 2 Hammer
Metin 2 Style
Metin 2 GM MOD
Metin 2 Arena
Metin 2 Star
Sunt Foarte Tari... Sper sa-ti placa!
Funda? happy

| XTreme00 explică (pentru Dan_Danutz_1998):

Eu nu am zis Metine! Jocuri de acest gen!