| claudiu12ro a întrebat:

Dati-mi va rog niste servere de cs mod furien pzl

dau funda la cel care imi da cele mai faine servere!

134 răspunsuri:
| Ciprian_Ciucu_1997 a răspuns:

Nu te lua dupa cacaturile de servere ...Intra pe serverul lui Interlude furien.helpcs.ro uite ai aici video serveru e %% real si addonsul e facut de la 0 nu ca celalalte servere ...luate de pe internet http://www.youtube.com/watch?v=WdSqGDPaGVw IP 89.42.200.238:27015

| Marian_Adrian_1998 a răspuns:

Furien.drogatii.ro

| snok1995 a răspuns:

Furien2.Lgz.Ro Admin Free

| snok1995 a răspuns:

FURIEN.GAJIK.NET iti pot recomanda nu vei regreata daca intri pe el promit :d

| tyger10 a răspuns:

Furien.VipsArea.Com avem un addons de furien pe care nici un server din lumea asta nu il are!
Si in plus dau si admine uite aici link daca vrei sa faci cerere! http://vipsarea.com/forum/viewforum.php?f=520

| marinel01 a răspuns:

Furien.Zyrocs.Ro

| andy675 a răspuns:

Furien.legendcs.com:28015 aduti prietenii e super

| Robert3200 a răspuns:

89.44.106.5:27015 e un super server are de toate va invit sa vedeti cu ochii vostri

| Atomei_Mihail_1991 a răspuns:

DNS: furien.lcsnet.ro
IP: 89.32.127.13:27015
FORUM: www.lcsnet.org

| Ispas_Alex_1977 a răspuns:

Furien.drogatii.ro

| snok1995 a răspuns:

Furien.Gajik.NeT Mod Furien Cautam Admini

| Marian_Cretu_1986 a răspuns:

Cel mai nou sv si cel mai tare fury.lightcs.ro

| Puleac_Laurențiu_1994 a răspuns:

Furien.RoGather.Ro:27015
Furien.Brigada1.ro:27015

| MisterQ a răspuns:

Intra in cea mai tare comunitate de Cs www.PcS1.Ro si pe serverul classic Cs.PcS1.Ro

| MariNNN a răspuns:

FURiEN.CsTineretului.Ro
iP: 82.77.230.90:27015

@ De nici 1 saptamana l-am deschis, bonus-box, credite, ViP (ULTiMATE MOD) cautam adminiiwinking etc. Te astept sa vezi cum e.

| PinK75 a răspuns:

Va dau eu un server tare de furien e cel mai tare furien.qgaming.ro primiti 1credite pe minut si 5credite pe 5 minutehappy

| Breack a răspuns:

FURY.CSTRACKER.RO
Bestial serverul.

| snok1435 a răspuns:

Furien.Gajik.NeT Pentru Cerere Admin/slot Vizitati www.Gajik.NeT Sectiune Furien

| DanieLяaρѕмσкє a răspuns:

Connect furien.rlz.ro:27015, connect connect furien.ronics.ro, furien.bitgame.eu:27015, furien.csforever.ro:27015, Furien.CsTopz.Ro,Connect furien.xgamers.ro

| 1ull1 a răspuns:

Furien.Gajik.net

| Gabriel_Smiley_1982 a răspuns:

Connect Furien.EciLa.Ro frate e cel mai tare SERVER MOD FURIEN PENTRU DETALI ADD : Smiley_cs7@yahoo.com

| snok1435 a răspuns:

Connect Furien.GajiK.NeT:27015 Have Fun

| marius152010 a răspuns:

Furien.lunetistii.ro

| CriminaL112 a răspuns:

Furien.anzo.ro

| florinpistruiatu a răspuns:

Space.furien.ro,cs2.furie.ro,furix.watf.ro,afro.furien.ro

| ionescu2013 a răspuns:

Furien.aznet.ro

| lemoris11 a răspuns:

Go go go Furien2.FederalCs.net se cauta admin pentru o donatie mica sau pentru popularea sv-ului

| iovan a răspuns:

Intra pe cel mai tare furien connect 93.114.82.152:27015

| marius152010 a răspuns:

Furien.Lunetistii.Ro cel mai tare sv de furienn

| snok1435 a răspuns:

: CoNNecT FURIEN.GAJIK.NET ADMIN FREE IP SERVERS: 193.84.64.207:27015 www.gajik.net