| claudiu12ro a întrebat:

Dati-mi va rog niste servere de cs mod furien pzl

dau funda la cel care imi da cele mai faine servere!

134 răspunsuri:
| bssbss22 a răspuns:

Vă așteptăm cu brațele pe cel mai frumos server de furien. Adăugă la favorite,, furien.gamelife.ro '' și nu o să regreți

| FLASHUTAU a răspuns:

Furien.dmgame.ro
Furien.indungi.ro
Furien.wtfcs.ro
Furien.begamer.ro

| madalinfurien a răspuns:

Cel mai tare sv de furien classic FurienX.Rangfort.Ro

| Jrr_Iustin_1993 a răspuns:

CEL MAI TARE SV E ::: Devils.Oscl.Ro credite\admin free

| Jrr_Iustin_1993 a răspuns:

CEL MAI TARE SV E ::: Devils.Oscl.Ro credite\admin free
laughing big grin

| furienmod a răspuns:

Counter Strike 1.6
Connect Fr.Jucausii.Net Furien Mod Romania
ip:89.40.233.153:27015
Pentru cereri admin vizitati www.jucausii.net

| Constantin_Marian-metin_1995 a răspuns:

Furien.baltic.ro

| FlorinZEW a răspuns:

Furien.Crashed.Ro # Level maxim 60 este cu xp. Avem preturi rezonatoare la admini si la vip. cautam staff capabil. Avem /top15, /topxp, /topore = multe altele, evenimente in fiecare saptamana cu credite si experienta. Va astept pe Furien.crashed.ro - Locul 3 global.

| FlorinZEW a răspuns:

Furien.Crashed.Ro # Server De Furien cu categorie Xp si Level 60. Cautam admini avem deschisa pe forum-ul Crashed campanie de admine free. Pentru mai multe detalii intrati si pe Team-Speack-ul Ts Crashed.

| Filipas_Alexandru_1999 a răspuns:

Furien.CSMania.Ro este cel mai tare server clasic de furien

| Mrr_Diana_1995 a răspuns:

Furien.devilcs.ro
Cel mai fain sv de furien e sv full (cu 29/30 playeri) noaptea pe la 1/3 sunt cati 14/20 playeri
Succes!
Fundita?

| RedFoo a răspuns (pentru Rotaryu_Ionuty_1998):

46.102.116.42:27015 este on astepti sa se incarce caut admini seriosi