| ZaKid a întrebat:

Dau cont Metin2 Guabina Ninja Lv 88 Cal lv 10, arc epic lv 80 +9 pietre +6 otel +9 pietre +6 toate itemele pv 2k pe un cont pe RO bun dar si cu iteme pe el!

13 răspunsuri:
| ZaKid explică:

Adi_11ro - ConTacT

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Catalin, il vreau eu laughing

| ANONIM1123 a răspuns:

Damil mie pls...raman dator pe veciiiiiii plsssss

| ANONIM1123 a răspuns:

Id meu e danutzzu_bn98 plsss raman dator! dau vot funda cand o sa am...plsss

| sergiulive a răspuns:

AM eu cont de lvl 20 lata+9 calugar si tigru+9 pv 1k iar restul papuci si scuturi+7

| Catalin1307 a răspuns:

Addddddd am un cont de lvl 98 cu doua bile gata
il VREI?

| Boss_alexx_1974 a răspuns:

Am eu cu iteme de 65+9

| BUBY_2239 a răspuns:

Damil mie plzzz

| nanu_7905 a răspuns:

Sall Adddddddy! Am doua conturi bune cu iteme si daca esti de acord sa facem schimbul.

| smecheru41 a răspuns:

Dau eu cont pe metin2 ro cu iteme de lvl 27 fara nici o misiune
de facut.

| Boss_Dennis_1991 a răspuns:

Eu vreau

| Bak_Florin_1967 a răspuns:

Da-mi contul pe guabina

| ZaKid explică (pentru Bak_Florin_1967):

Iti dau si m**e daca vrei.