| M371n1s7 a întrebat:

Dau cont metin2 ro lvl 48 sv leonis rib+9 pm25 pietrat+3 cu critica si patrunderi abanosi+9 papuci 1.5k pv colier 1.5k pv scut lvl 1+9 imun necunostinta coif fier+9 bratara de argint+9 armura nu am momentan si inca 8kk pe el. il dau pe iteme de war pe metin2 tim sv2

2 răspunsuri:
| skyrim2 a răspuns:

Salut,daca vr dati tot tot joc si vinde sau schimbale si iti dau un cont sura bm lvl 86 cu itm pe el sau daca ai unu de lvl 1 da pe leonis

| n000rbyZ a răspuns:

Fa cu cheat engine 5.5winking