| dasdasdasdasdasd a întrebat:

Dau Cont Metin2 ro Lv 72 Server Gemini Contul are urmatoarele iteme: Otel+6 Pietrat+4, Coif de fier+9, Papuci Pheonix +6 1500pv, Colier Lacrima cerului 1500pv +7 cu bonusuri 5%critica Necunostinta2% 10%patrunzatoare, Bratara cristal 1000Pv +4, Scut leu+9, o nimfa +7 pietrata+3, o otravita+2 pietrata+4 pm 12%, Abanosi+9, mai am 15 bilete v2 pe cont, cercei 10% viteza de miscare, peste 30kk bani pe cont.Astept oferte In bani

4 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Ahhhh.O sa incerc o tactic noua:hai ma da-mi-l pe gratisss nu arunc nimic nu fac nimic rau ti-l si cresc teeee roooooooog! Vrei?

| IAmWeasel a răspuns:

@d3xt3r Nu mai minti oameni ca nu te crede nimeni ca ai u alea deci taciwinking

| d3xt3r a răspuns:

Team depasit de mult joc de 1 an si am lv 89 si sunt pe virgo asa ca am otel+9, sirius +9.coif de stafie+9 max pv 2000 si asa ca tacibig grin

| dasdasdasdasdasd explică:

Sa mai adaug ceva, toate m, urile sunt scoase la 17 puncte sunt cam slabute pentru ca a fost crescut repede, pentru detalii dati un mesaj