| Wehrmacht a întrebat:

Dau funda celui care imi spune niste jocuri online misto.

Sa nu fie cu plata, sa nu aiba numai playeri cu hack, sa nu fie in romana, sa nu aiba cerinte de sistem mari. Vreau sa ma apuc de un joc online eu si inca 2 dar nu stiu ce au aia in PC ca sa spun aici niste specificatii.

Sa nu fie in browser si chiar daca am zis ca nu vreau cerinte ridicate sa nu fie nici dala de pe vremea lu' tataie.

13 răspunsuri:
| IM5 a răspuns:

Pai..Free Realms.hee hee

| Kyrie a răspuns:

Champions Online (fara plata si super cool)

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Wolf team. microvolts nu te mai ia plictiseala

| ZAXELS a răspuns:

Dinasty worrior

| Daniel55 a răspuns:

Incearca fifa online 2!winking

| WuDog a răspuns:

S4league WoW

| perchea18 a răspuns:

Wow, metin, aion. happy

| EdyXXX a răspuns:

4story
AirRivals
HIS
101Wizard
JD
Mie mi se par cele mai tari jocuri si nu cer un calculator performant. Recomand HIS [Heroes In the Skies] deoarece este cu avioane din al doile razboi mondial. Are in total cam 150 de avioane si poti sa inveti de unul singur cum se joaca.

| Wehrmacht explică (pentru EdyXXX):

Heroes in the Sky ...nu stiu cum sa spun.Adica,e pe misiuni? Sa castigi bani, de exemplu sa pui motoare sau arme pe avion?

| EdyXXX a răspuns:

DA. Exact asa.

| Wehrmacht explică (pentru EdyXXX):

Scuze ca te stresez dar mai am cateva intrebari:

Ce se intampla daca avionul este distrus? E respawn sau alt avion si se pierde tot ce ai facut pe ala "vechi"?

Am vazut un gameplay pe net dar se vedea tot avionul.Este o optiune sa vad din interiorul lui? De exemplu la jocurile cu masini poti apasa pe F1 F 2 sau pe tasta C...etc si se vede in interior volanul si bordul masinii. Exista optiunea asta?

E compatibil cu gamepad?

Este un fel de open world (nu am stiut cum sa zic) sa te plimbi si sa ataci ce vrei + misiuni sau e pe lupte de exemplu 5 vs 5 20 vs 20...etc?

| EdyXXX a răspuns:

Exista un tutorial care iti arata cum sa joci si ce face fiecare magazin. Misiunile sunt super interesante si cateodata trebuie sa dobori si 100 de avioane. Exista skil-uri care ti le iei de la bar. Faci niste misiuni deasemenea.Ca sa accesezi misiunile trebuei sa iti scrii nickname care l-ai bagat la cont.Si cand ti mausul pe o misiune iti arata daca ai ceva de facut acolo.Si exista razboaie doar cu multi player dar cred ca doar la lv49 poti intra. Mult noroc si mai intreaba-ma daca ai intrebari.