| anonimul998877 a întrebat:

DAU FUNDA LA ACEASTA INTREBARE SI MAI FAC ALTE 10 INTREBARI UNDE VA MAI DAU 10 FUNDE NUMAI AJUTATI-MA! Deci mi-am reformatat complet calulatorul, am bagat xp sp2 iar apoi i-am facut ubdate la sp3.Dar Cand dau sa itru in metin2ro nu se incarca clientul si a 2-a oara se restarteaza pc.Am dat sa nu se mairestarteze iar apoi apare ecran albastru cu scris alb pe el.De la ce este? Trebuie sa schimb driverele? VA ROG AJUTOR!

3 răspunsuri:
| anonimul998877 explică:

Am rezolvat.Se pare ca sistemul de ventilatie nu functiona din cauza prafului. Dupa ce am curățat praful merge.Se restarta din cauza ca pc-ul se supraincalzea si ca sa nu ia foc se restarta.Ms oricum

| Paius_Cosmin_1992 a răspuns:

NU e de la update nici mie nu mi-a mers
FUNDA?

| George37 a răspuns:

E problema de la windows.Ce proprietati ai la pc? Ai macar 1GB RAM?