| KenzorVlad a întrebat:

(DauFunda)Salut! Am instalat niste updateuri la calculator am dat shutdown pentru a se instala...s-a instalat si dupa s-a stins(asa trebuie sa faca). Dupa l-am aprins si i-am dat un restar ca s-a blocat.Cand sa intru iar ma pune sa aleg cateva optiuni: Safe Mode, Safe Mode Network mai era una cu SafeMode dar nu mai stiu cum se numeste...Mai era una cu last settings parca si una cu Start windows normally.Le-am incercat pe toate, la unele se blocheaza si la unele se face ecranul negru.Va rog mult sa ma ajutati!

1 răspuns:
| pionezul a răspuns:

Prima data poti incerca sa selectezi Start with last known good configuration, sau asa ceva. Asta iti va face windows-ul sa revina la setarile dinainte de a se instala update-urile. Daca nu merge asa, selecteaza Start Windoes normaly. P.S. Nu mai instala update-uri nefolositoare sau chiar deloc, intreaba pe cineva inainte de a face lucru asta.

Bafta!