| fabian123321233 a întrebat:

Dc imi apare aceasta eroare la GTA 5 cand vreau sa il deschid?

The program can't strat because XINPUT1_3.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.
Cum rezolv aceasta eroare?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Deci trebuie sa instalezi directx. Ai gta v de pe net? Ai prin foldere la joc instalul de la directx.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Descarca acel fisier si il bagi in c:/windows/system32.

| fabian123321233 explică (pentru Sofer):

Imi dai un link de unde il descarc? pliz
Si iti dau funda

| Sofer a răspuns:

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? xinput1_3 dai pe download zp file si iti apare mai jos pe ce versiune sa descarci 32bit si 64bit in cazul tau e 64bit ca gta v doar pe 64bit merge. Incerci sa il bagi acolo ca trebuie sa mearga. Asa procedam si eu cand aveam errori de genul.

| fabian123321233 explică (pentru Sofer):

Acuma imi apare D3DCOMPILER_43.dll si d3dx9_43.dll
Si nu mai merge acuma cu ala

| Sofer a răspuns (pentru fabian123321233):

Deci trebuie sa instalezi directx. Ai gta v de pe net? Ai prin foldere la joc instalul de la directx.

| CPAElites a răspuns:

Pai nu stii Engleza?