| GMVBOSS a întrebat:

De ce aproape toate intrebarile de la aceasta categorie sunt despre Metin2? si ce are de este toata lumea inebunita dupe el? L-am jucat si m-am plictisit repede. Incercati Matrix-Online sau chestii de genul asta...

Răspuns Câştigător
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Stiu...chiar e enervant nici nu e cel mai tare joc i mai plictisitor si mai fain e 4story poti sari poti camufla poti multe nu ca metin2...tin cu tine

1 răspuns:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

A inva ceva metin2 nici nu-i mondial numa se omoara lumea pentru un joc prost rolling eyes fara suparare