| DarkMusic a întrebat:

Hey ppl :3 dupa parerea voastra care este cel mai bun joc de genul mmorpg? am downloadata mai multe chestii am jucat dar apoi m am plictisit repede pentru ca unele semanau... cel mai mult mi a placut allods dar m am plictisit si de asta...deci please help me big grin

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Fiesta online, www.outspark.com.

| UnicornulFericit a răspuns:

Buna,
Intra pe acest site(http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm) si vei vedea toate jocurile mmorpg din lume, uite un exemplu:2029 Online Sci-Fi IGG 2010 Yes D F M Item Mall
7. 61
Dupa cum vezi iti arata tipul(sci-fi, fantasty etc.), cel/cei care au creat jocul, data lansari, si rata de joc(7, 7. 50, 8. 67, ect.)
Sper ca ti-am fost de folos.
Fundaaaaaa pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Battle of the immortals

| DarkMusic explică:

Thanks guys :3

| molzza a răspuns:

Perfect world, am cont si am ajuns la lvl 20, are de toate, poate te ajutatongue.

Întrebări recente