| cypry69 a întrebat:

Sunt in cautarea unor NOI joc-uri, online.
Pana acum am jucat Metin2, cs...Gta, empire...Si m-am cam plictisit. FUNDA!happy

3 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

World of Tanks, War Thunder, Battlefield Heroes, Battlefield Play4Free, Auto Club Revolution, Fifa World, APB Reloaded, HAWKEN, Heroes&Generals, Team Fortress 2. Astea le-am jucat eu si sunt gratuite, dar daca vrei sa iti cauti si altele poti sa intri aici: http://www.mmobomb.com/

Si poti sa mai cauti pe Steam deoarece sunt multe jocuri gratuite.

| KilluaZoldyck a răspuns:

4Story, fifa 14, dota2, LoL, CoD etc.

| andysmecherul a răspuns:

Multyplayer:
call of duty
swat 4
gta iv
singleplayer:
euro truck simulator 2
nfs
fifa 14
saints row 4
car mechanic 2014

astea sunt cele mai tari! spec ca te-am ajutat!