| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand dau pe gta 3 imi zice grand theft auto 3 requires at least 12 mb of availabile video memory

Răspuns Câştigător
| LiveForNowSpeed a răspuns:

Uite aici:
Dai clock dreaptă pe GTA 3>ies>Compatibility, bifezi căsuță cu Run this program specified etc...si apoi selectezi Windows Xp sau 7 sau vista.Dai apply si ok happy

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pentru ca asa ii place sa zica, dar iti intra in joc? iti merge fara probleme? sau nu iti merge deloc si iti da eroare astea? Ce placa video ai?

| userul7200 a răspuns:

Normal daca joci pe un calculator antic.