| garcea11 a întrebat:

Sall am descarcat gta vice city, romania, bucuresti, 3 si nu merge nici unu cand il deschid imi deschide o fereastra in care scrie "Grand Theft Auto III requires at least 12MB of available video memory" si daca dau OK s-au daca o inchid tot nu merge. Ce sa fac

Răspuns Câştigător
| skaywalker a răspuns:

Oooo pai uite fi atent cauta asa pe google pixel sharder emulator 3.0 si downladeazal si apui sunt 2 fisiere sau unul si trebuie sa scrie pe ele 64ori sau 84ori il iei pe cel 84 si il bagi acolo unde e jocu amplasat sau unde l-ai instalat funda?

2 răspunsuri:
| skaywalker a răspuns:

Pai simplu nu ai memeoria video buna adica el iti cere 12 mb si tu nu ai

| garcea11 explică (pentru skaywalker):

Dar pana acum a mer