| LauRentiu6 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce imi scrie cand vreau sa intru in GTA 3 :
"Grand Theft Auto III requires at least 12MB of available video memory"
Cred ca e ceva ca nu merge de la placa video.Cred ca nu merge de la placa video ca nu am instalat-o pentru ca nu stiu cum ii zice.
Daca stiti cumva cum aflu cum imi aflu placa video lasati mesaj la intrebare *FUNDITA*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol,ce PC ai prietene, din `98 big grin? Ma rog sa trecem peste asta, ca sa vezi ce placa video ai te duci la start, cauti programul "RUN" si scrii "dxdiag" apesi ENTER si astepti pana se incarca apoi de duci la sectiunea "Display" si bingo, ai gasit ce placa video ai.
Apropo, nu-ti merge GTA-ul pentru ca placa ta video n-are 12 MB, recomand sa-ti schimbi PC-ul ca e jalnic.