| 1998ALEX1998 a întrebat:

De ce cand intru in metin2 ro mi se restarteaza pc sau daca se intampla sa reusesk sa intr joc cat joc apoi se da in bara ( sta 5 sec acolo apoi dispare ) si pe ecran apare o fereastra si apare numai? ( semnul intrebarii ) si trebuie sa dau "yes" "no" sau sa inchid din " x " si pc ramane asa si daca incerc sa intru iar se restarteaza pc inaintea intram de 2-3 ori in metin si mergea dar acum daca deschid Google sau Mozilla si intru joc se restarteaza. Va rog ajutati-ma am dezinstalat jocul l-am instalat iar. Am reinstalat pc am dat formatare la un hard dar in zadar tot se restarteaza si cand e aglomerat jocu merge f f f f greuuuuuuu. Please ajutorrrr va rogggg ( funda ) laughing))

3 răspunsuri:
| BodyFleci a răspuns:

Poi in primul rand dai rs la pc si intra iar in joc. Daca nu merge nici asa e de la pc tau... Am avut si eu un prieten cu problema asta! Daca ai pc slab rau metin2ro nu mai merge datorita pach-ului de la inceput. E de la pc te asigur!

| shhhs a răspuns:

Ca sa nu ti se mai restarteze pc-ul cand deschizi metin urmeaza urmatoarele instructiuni:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html

| Micutzza_deiutzza_1996 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema :ai rezolvat ceva?