| cosminbota24 a întrebat:

De ce cand intru pe mt2 dinamik ma scoate afara imi apare imaginea si ma scoate am facut alt caracter si pe el ma lasa numai pe acela nu ma lasa
Dau funda care imi zice ce sa fac sa nu ma mai scoata si de ce ma scoate!

Răspuns Câştigător
| R3AP3R_9035 a răspuns:

1.Pentru a va debloca un cont trebuie sa dati login cu contul de pe metin || In order to unlock an account you have to first login with your metin account

2.Selectati Account -> Characters si va va aparea lista cu caracterele || Select Account -> Characters and the character list will appear

3.Selectati caracterul blocat si apasati pe RESET din dreptul acestuia || Select the stuck character and press on reset

4.Resetul nu va functiona imediat, trebuie sa asteptati 5-10minute. || The reset will not work immediately, you have to wait 5 to 10 minutes.

Am facut un mic tutorial pentru cei care nu stiu cum isi pot debloca contul fara ajutorul unui GM! Pasul 1 :

Intrati pe www.dinamik.ro/metin

Va logati cu contul vostru DIN METIN, sus in dreapta unde am incercuit eu.

by R3AP3R