| theangelz a întrebat:

Cei ce jucati dinamik mt 2 va rog ziceti-mi dc ma socate afara de pe caracter cand vreau sa joc mereu...nici nu amlasa sa intru pe el. dau funda celui ce-mi zice cum s-o rezolv!

12 răspunsuri:
| fCD a răspuns:

Cei ce jucati mt 2 va rog ziceti-mi dc pana si TPU trebuie sa va suporte viciile ucigase de neuroni? Hoo frate scoate capu pe geam respira si... pe mama lui de metin

PS : Funda?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge pentru ca ai lvl prea mic sin al doilea rand am lvl 98 si pe mine ma scoate tot la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dece nu merge exomt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maaa intra me www.dinamik.ro/mt2sg logheazate dai caracters sh reset asteapta 5 min dupa aia intra pe cont daca nu merge reancearca pana merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duite pe site si dai rr restart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ca si mie nu-mi intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate dadetimi si mie un linck care sa-l iau plzz dau acolo orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba unde scrie reset?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu si eu patesc crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man eu nu joc pe dinamik da mi s-a intamplat pe multe metine va trebui sa astepti o perioada si mai incearca sa intri si dupa gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te scoate pentru ca gm ti-a dat ban sau ai hack