| alexthirt a întrebat:

De ce imi iese din joc la fifa 14 cand in manager mode,cand dau sa caut un jucator si dau search,jocul se opreste si nu apare nici o eroare nimic, funda

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Asa pateam si eu. Daca ai bagat Liga 1 Romania atunci nu te astepta sa iti mearga, e plin de buguri. Daca jocul e curat ia de pe net Crack V5, il pui in fisierul unde e FIFA si pornesti jocul de pe CrackV5.exe. Sper sa iti mearga. Funda? happy

| alexthirt explică (pentru RocKzZ):

Am instalat rnpg 2014. o fi de la ala? ai cumva alt patch 14"? stima

| RocKzZ a răspuns (pentru alexthirt):

Da e de la RNGP pentru ca modurile sunt mereu pline de buguri. Tocmai pe forumul lor ce se plangeau unii ca de ce le iese din joc cand dau la Search la jucatori. In fine, nici cei care au facut modul nu stiu ce are. Oricum asteptam un fix, pana atunci poti juca pe Player Career, eu nu am intalnit nici o eroare acolo. Uneori iti mai iese din joc fara motiv dar cand reintri merge dar la chestia cu Search iese mereu cam la toata lumea. M-am enervat odata ca am facut cariera cu Astra sau cu Iasi nu mai stiu exact si ma tot scotea si am zis : "Gata, dezinstalez modul". De atunci nu mai imi bat capul cu el. Multa bafta ^^