| orosdoru a întrebat:

De ce nu merge metin2 european cand imi bag contul si parola imi zice:Eroare la conectarea la server

5 răspunsuri:
| alexmitzyy a răspuns:

Metinul nu este deschis sau canalul pe care ai intrat tu nu este activat.

| vladelvis a răspuns:

Pai ai confirmat contul?

| orosdoru explică (pentru vladelvis):

Contul l-am confirmat, am net si firewall-ul este inchis.Si pe metin2 european am doar un singur canal si o singura camera.Antivirus nu am

| FreeStyle a răspuns:

Pai pot fi mai multe cauze: poate e inchis sau in mentenanta..sau trebuie sati dezactivezi antivirusul sau firewall-ul...sa pur si simplu nu ai netbig grin fundatongue

| xKosmo12 a răspuns:

Pai au fost probleme la server si nu a mers canalele chiar mergeau dar au fost probleme technice. Chiar si mie imi dadea eroare! Funda te rog happy