| DanJr993 a întrebat:

De ce nu merge sa ma conectez pe metin2 mage? cine stie are funda :X

Răspuns Câştigător
| FullP0werR a răspuns:

Salut si eu joc mt2 mage sa stii ca poate fii reboot sau or lucra astia GM-ii la server big grin funda?

22 răspunsuri:
| andreicns5 a răspuns:

Baa e gm in vacanta

| SAmirbOSsss a răspuns:

Daca nu e conectat gm nu merge metinul

Răspuns utilizator avertizat
| PreduDenis1992 a răspuns:

Adasuga ceva pe sait sau poate saitu are ceva virusi si il repara

| Alexutzu1996 a răspuns:

Faza este ca Mt2Mage nu se va mai redeschide Cel Putin nu in aceasta viatastraight face Fracezi care Au avut Mage Lau inchis din cauza problemelor cu romani 95% din playeri erau romani si faceau probleme ba la francezi ba la alti romani cu furt de itm si cacaturi Si au decis ca sa il desfinteze! Funda?

| Visinata a răspuns (pentru Alexutzu1996):

Lol. Se redeschide maine asa, am auzit straight face. De unde le scoti oh go on?

| Alexutzu1996 a răspuns (pentru Visinata):

Mdea... Dppa cum spui tu trebuia sa se deschida pe 15 august, azi suntem in 19 august si metinul tot nu exista! Raspunsul meu de mai sus a fost corect Doresc FUNDA!

| Visinata a răspuns (pentru Alexutzu1996):

Mda, erau niste informatii care s`au dovedit a fii falsehappy, dar acum m`am interesat direct de la sursa, de pe facebook-ul lor official, ce au scris ei pe 18 august: "-Metin2Mage va redeschide porţile cu exlucives noi: Imagini de încărcare alimentare Stiri, suporturi noi pentru noi map1 trei regate, produse noi, New GUI, site-ul nou şi mult mai personalizate în Metin2Mage VersionUltime1.0! Site-ul va fi funcţională în curând, precum şi server se va descărca biensur nou client (Metin2Mage-VersionUltime1.0), pentru toate exlucives noi. Data de redeschidere a serverului este xxx respect Blou & Mage."

| Fear a răspuns:

Ok asta ii ciudat, raspunsu asta ii tarziu dar acum e in august si inca nu merge serverul cand incerc sa ma loghez imi da eroare conectare la server.

| Sm3ch3ras a răspuns:

Mie imi scrie parola incorecta thinking si nici sa fac cont pe site nu ma lasa

| DanJr993 explică (pentru Sm3ch3ras):

Ca sa faci cont pe site trebuie sa pui acolo jos la ultima aia : " 2 " atat. si ai contwinking

| Sm3ch3ras a răspuns (pentru DanJr993):

Am doua conturi de 250 dar zic asa ca pe mine nu ma lasa sa ma inregistrez daca as vrea si cand intru in joc imi da pass incorect.

| Sm3ch3ras a răspuns (pentru Sm3ch3ras):

Si vad ca acum mergi sa iti faci cont da nu stiu raspunsu la intrebare laughing cred ca sau resetat conturile thinking

| Andrei_Silviu_1996 a răspuns:

Dc nu merge Metin2Mage@Mondial?

| Andrei_Silviu_1996 a răspuns:

Dati addla skype:skypeme672...sau la mess:silviu_silk dca merge sv. pls

| yonutz2266 a răspuns:

Salut s-a desfiintat metin2 mage. Fundabig grin

| Visinata a răspuns (pentru yonutz2266):

Yonutz2266, de unde stii ca s`a desfiintat mt2mage straight face?

| Valasciuc_Antoni_1997 a răspuns:

Pentru ca s-a mutat in alt sait mai mare pentru ca nu putea sa fie mai bine pentru jucatori si asa au decis sa faca un sait mai mare si acolo sa joace

| Madalin_Mada_1980 a răspuns (pentru Valasciuc_Antoni_1997):

Mt2Mage nu mai exista. Au facut un site de San Andreeas. Nu vreau Funda big grin

| Madalin_Mada_1980 a răspuns:

Mt2Mage nu mai exista. Au facut un site de San Andreeas. Nu vreau Funda big grin

| nunjans a răspuns:

Nu-ti merge pentru ca GM-urile fac ori updateuri ori sckimba cu totul metinul! in momentul asta chiar se lucreaza clientul!

| Dediu_Cristi_1997 a răspuns:

Cand descide metin2mage?