| Vendetta47 a întrebat:

De ce nu-mi intra in Gta San andreas.Dau dublu click pe el se incarca clepsidra si nu intra.Am Windows XP. FUNDA!

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Poate fi din mai multe cauze.
Ori sistemul tau e depasit ori (ceea ce e cel mai probabi) nu i-ai pus un crack sau cel pe care l-ai pus nu e bun.Gasesti pe net oricate vrei ia unul si asigura-te ca-l pui corect adica copii acea iconita identica cu a jocului in folderul unde ai instalat GTA SA si dai "yess to all/copy and replace/copiere si inlocurie" cum iti apare tie si cu siguranta iti va rula!

Bafta!