| Ioan489 a întrebat:

De ce nu-mi merg boxele de le calculator, chiar daca sunt pornite ( au ledul pornit ) si functioneaza? Imi zice ca nu sunt conectate "No speakers are plugged in", dar ele sunt conectate si tot nu merg. Care ar putea fi problema? ( de cateva zile am observat ca nu merg si dupa ce am instlat windows-ul tot aceeasi poveste... )

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Verifica sa fie instalat driverul corespunzator pentru placa de sunet.

| Ioan489 explică (pentru Intruder19):

Cum verific asta?

| Intruder19 a răspuns (pentru Ioan489):

Poti folosi http://download.drp.su/online/DriverPack-Online_250686461.1446029932.exe si iti descarca si instaleaza driverele lipsa.