| MANOLAA a întrebat:

De ce pe facebook la jocul "8 ball pool " nu imi apare play friends sau challenge your friends online ...adica eu nu pot juca cu cei online, ce sa fac? hel.dau funda:*

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Nu setarile jocului setarile browserului google Chrome, mozila firefox etc acolo dai in setari si dai permite ferestrele pop-up

5 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Ai blocat fereastra pop-up a jocului umbla in setarile browserului si dai permite pentru fb dupa iti apare

| MANOLAA explică (pentru LittleBugsBunny):

Pai daca as stii cum sa fac....ma ajuti?big grin te rog

| MANOLAA explică (pentru LittleBugsBunny):

Nu vad setarile jocului...nu stiu unde sunt.

| MANOLAA explică (pentru LittleBugsBunny):

Mersi ......acum imi merge:*

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru MANOLAA):

Nu setarile jocului setarile browserului google Chrome, mozila firefox etc acolo dai in setari si dai permite ferestrele pop-up

| Marya_Ana__BAHL a răspuns:

Buna cum ai rezolvat?