| loveM a întrebat:

vreau sa ma joc biliard cu un prieten pe 8 ball pool pe facebook, dar nu imi apare acolo jos (unde imi apar cei on de pe chat)... din ce cauza nu-mi apare el acolo unde trebuie sa dau pe "challenge" ca sa ii trimit cererea pe chat?
i s-a mai intamplat cuiva chestia asta?
va rog sa imi raspundeti.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Lagorúthon a răspuns:

Mai bine ati juca amandoi de pe site-ul official (www.miniclip.com) si asa, intri acolo in joc, ai Friends, Invite Friends (ceva de genul) si nu mai ai probleme cu asta. Mult succes!

| loveM explică (pentru Lagorúthon):

O sa incerc acolo. mersi mult!

| giani04 a răspuns:

Sterge aplicația