| devreKKK a întrebat:

De ceva timp ma chinui sa rezolv o problema la Counter Strike Global Offensive. Jocul l-am achizitionat pe steam, in urma cu 6 luni. Nu am jucat prea mult pe el deoarece imi merge destul de greu. Toate setarile sunt pe low, rezolutia este cat se poate de mica. In meniul jocului am in jur de 100 - 150 fps. Cand intru in joc imi scare si ajunge cam pe la 25 - 40 fps (pe competitiv). Daca intru pe publice am in jur de 25 fps.
Am un calculator HP 625: Placa video ATI - 512 mb. Procesor Dual-Core, AMD de 2.1 GHz. Ram 2 GB. Sistem de operare merge pe 32 biti.
Uni spun ca este o problema de la net, altii ca este de la calculator, astept un raspus din partea voastra.
Calculatorul este unul destul de prost. Vreau sa stiu daca stiti vreo solutie pentru a marii fpsurile sau macar sa nu mai frameze jocul. Daca stiti vreo solutie va rog lasati un comentariu, multumesc!

Răspuns Câştigător
| MrKenzor a răspuns:

Pai adevarul este ca nu ai PC destul de stralucit. e normal sa iti mearga cu frame-urile astea. Incearca sa scrii in consola: fps_max 101; developer 1. Incearca sa te duci si in single player sa vezi daca ai frame-urile la fel. Daca da, nu e nici o problema de la net.
Funda? xD

| devreKKK explică (pentru MrKenzor):

Mda ai si tu dreptate, am incercat toate setarile posibile, tot la fel este. Mersi, ai o funda.

2 răspunsuri:
| devreKKK explică:

Am uitat sa spun, DAU FUNDA!