| Cr7Ionutz a întrebat:

Am o problema...mi-am reformatat pc-ul si i-am bagat windows7 pe 32 de biti si acum nu mai am internet calculator, dar wifi-ul merge pe telefon...Nu stiti ce are si cum as putea sa-l rezolv?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Nu,nu se instaleaza automat, descarca de pe site-ul producatorului driverele, baga-le pe un stick(imprumuta de la un prieten daca nu ai) si instaleaza-le. Driverele obligatorii sunt: Audio, Video, LAN si Wireless

Bafta!

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

In teorie la windows 7 ar trebui ca driverele sa se instaleze automat.In practica se intampla deseori ca driverele sa nu se instaleze.

| RaduTN a răspuns:

Instaleaza driverele!

| Cr7Ionutz explică (pentru RaduTN):

Nu ar trebui sa se instaleze automat? ...si cd-ul nu pot sa il bag pentru ca am cd rom-ul stricat...

| RaduTN a răspuns (pentru Cr7Ionutz):

Nu,nu se instaleaza automat, descarca de pe site-ul producatorului driverele, baga-le pe un stick(imprumuta de la un prieten daca nu ai) si instaleaza-le. Driverele obligatorii sunt: Audio, Video, LAN si Wireless

Bafta!

| Moisan_Nelutzu_1997 a răspuns:

Daca reusesti sa te conectezi la internet eventual prin cablu descarca de pe net 3dchip si instaleaza-l pe urma iti va aparea o casuta cu mai multe componente ale computerului selecteaza cele care lipsesc si o sa iti deschida automat o pagina web cu drivere