| FlorinSalamNr1 a întrebat:

De unde pot cumpara cod steam wallet cu factura Orange?

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Nu ţi-am inteles intrebarea cum adica steam wallet cu factura Orange?
Daca vrei sa iti incarci contul steam gasesti pe la supermarket-uri acele aparate(am uitat cum se numesc) unde bagi bani poti cere fonduri steam, sa iti incarci catela sa platesti factura etc
Sau cu cardul de credit adaugi fonduri pe steam

| FlorinSalamNr1 explică (pentru notefree):

Eu stau intr-un sat unde nu exista locuri de unde iti poti cumpara paysafe card, eu ma refeream sa cumpar de pe internet un steam wallet de 5 euro de exemplu si sa platesc cu credit Orange care sa se adauge in factura mea

| notefree a răspuns:

Pe steam ai o optiune de a adauga fonduri unde poti adauga 5, 10, 25, 50, 100 euro cu cardul de credit, paypal etc simplu si usor nu te complici