| Foartesecret a întrebat:

De unde pot descarca metin2 Hard Cord? De pe site-ul official nu merge deoarece nu este metinul intreg. Ajutati-ma! Fundita:*

3 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Asta e...
http://www.metin2hc.com/
Asta e officialul HardCore. l-am jucat si eu, cand eram eu erau 20playeri onilne pe zi:D acum sunt 500:P

| Foartesecret explică (pentru Ovydiw):

De pe site-ul official nu-mi merge... imi spune ca trebuie descarcat grenny2.dell si dupa ce este descarcat imi spune ca grenny2.dell nu are nu stiu ce;-(

| Ovydiw a răspuns (pentru Foartesecret):

Ai pc-ul virusat sau sticat sau nu stiu ce ai, asta e metinu official hard core.